10 цікавих фактів про Самогона!
Самогон є спірним продуктом. У нього є величезна кількість прихильників, але людей, які приймають цей продукт «в багнети», теж не мало. У цій статті ми розглянемо деякі факти з цього виробу.
1.Виготовити самогон можна з будь-якого продукту, що містить крохмаль чи цукор. Теоретично можна використовувати навіть гречка, манка чи рис. Можна використовувати різні ягоди. Наприклад, болгари роблять самогон з браги, яка виготовляється з абрикосів.
2.Хотя самогоноваріння далеко від рибної тематики, але все ж таки цей виріб має голову і хвіст . Так називають перші та останні 10% продукту, що вийшли в ході перегонки. Голова це перші 10%, вони мають велику фортецю (близько 75-80 градусів), а хвіст – це залишки самогону, які має фортецю менше 40 градусів. Основна маса продукту, що отримується при перегоні, називається серце.
3. Існує помилкова думка, що самогон це сивуха. Це докорінно не правильно. Є так званий первач, це продукт, отриманий з «голови». Але первач може містити метанол, різні альдегіди. Сивуха це продукт, в якому велика кількість сивушних та ефірних олій. Ми не рекомендуємо вживати такий вид самогону.
4. Населення нашої країни переконані, що самогон це істинно російський напій. Але це не так. Будь-яка країна може похвалитися своїм різновидом цього продукту. В Україні це горілка, в Угорщині вона має назву палинка, а в Ірландії називається потін. Багато країн готові посперечатися про те, що самогон це їхній винахід.
5.Как багато різних видів самогону, така сама безліч самогонних апаратів. У кожній країні він свій. Але якою б не була конструкція, принцип дії однаковий для всіх. Він ґрунтується на випаровуванні вологи, концентрації парів, які в подальшому перетворюються на спирт.
6.У старі часи самогоноваріння була привілеєм аристократів. Звичайно, вони не самі особисто цим займалися. Але відомі випадки, коли імператриця Катерина II підносила цей продукт, як подарунок, багатьом європейським правителям. Славилися своєю якістю горілки, вироблені відомими прізвищами, такими як Шереметьєв, Розумовський, Куракін.
7.В даний час самогоноваріння не заборонено. Але для подальшого продажу потрібна ліцензія. До 2002 року це виробництво було заборонено у нашій країні. Могли притягнути до відповідальності не лише за виготовлення, а й навіть за зберігання.
8. Самогон відмінної якості можна приготувати в домашніх умовах. Застосовувати для виготовлення натуральних продуктів. Купити самогонний апарат, слідуючи інструкції здійснити перегонку, і в результаті ви можете отримати продукт, який ні в чому не поступається продукцією купленої в магазині. При належному вмінні та вправності можна отримати самогон, який набагато перевищує промислові вироби.
9. Самогон активно застосовується для профілактики простудних захворювань. Розтирання тіла та компреси на основі самогону застосовуються при ознобі, різних болях у суглобах. При поганому самопочутті чи застуді рекомендується випити 50 г самогону, поклавши туди трохи чорного перцю. Така суміш благотворно позначається на організмі, якщо ви після прийому загорнетеся в теплу ковдру і поспіть.
10. Самогон не варто використовувати для знезараження. Продукт виготовляється з браги, і може містити кілька бактерій. Домогтися повного очищення самогону шляхом перегонки дуже складно, і тому не варто користуватися продуктом для цього.
Наш сайт самогонный аппарат : https://samogon.net.ua